توضیحات

این پروژه در منطقه یوسف آباد تهران واقع شده است ، طراحی داخلی آپارتمان کوچک ، در اتاق های باریک ، با سقف های بلند ، پارتیشن های نازک و حتی پنجره های نازک تر ، تقسیم بندی شده است.

با ایده های خلاقانه ای که در کل روند طراحی داخلی در نظر گرفته شده ، امکان داشتن خانه ای خاص با دکوراسیون داخلی سفید را فراهم کرده است. از ابتدا شروع پروژه طراحی داخلی ، هدف اصلی دستیابی به فضایی با نور طبیعی و دلباز بود تا از فضای کوچک این ساختمان نهایت استفاده برده شود.

بنابراین هنگام بازسازی ، برخی دیوار های نازک تخریب شد و ستون های اصلی تقویت شد ، ما در دکوراسیون داخلی خانه ، تصمیم گرفتیم یک محیط مرکزی را داشته باشیم که دو و نیم متر ارتفاع داشته باشد.

حجم مرکزی به منظور ورود نور و … در اطراف آن و اتصالات متفاوت از آن ، در محور xy ده درجه چرخانده شد. طراحی سرویس بهداشتی و دوش نیز طبق خاصترین متدها طراحی و اجرا شد.

برای ایجاد آشپزخانه ، اوپن و همچنین فضای ذخیره سازی ، یک سکوی مثلثی در بالای ورودی آپارتمان ساخته شده است.

بافتهای اصلی دیوارها و سقف حفظ شدند تا هزینه ها به حداقل برسد ، به جز مواردی که با تخته های گچ و ایزوله پوشانده شده اند. برخی ترک های حاصل از تخریب پارتیشن ها به رنگ سفید رنگ آمیزی شده و سطوح داخلی و خارجی حجم مرکزی سیمان سفید کار شده است .

  • طراحی داخلی خانه یوسف آباد
  • استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی خانه
  • طراحی سرویس بهداشتی خانه