توضیحات

کارفرما پروژه اپارتمان خاکستری ، یک خانواده با دو فرزند بوند . طی جلسات مشاوره ای با کارفرما ، دکوراسیون داخلی مینیمال در دستور کار قرار گرفت . خواسته های آنها مختصر و قابل درک بود: ایجاد خانه ای راحت برای زندگی خانوادگی . در ابتدا ، آپارتمان فضایی “خالی” و بدون هیچ پارتیشن بود ، اما دارای چندین ستون بود که حفظ این ستون های در طراحی دکوراسیون داخلی ضروری بود.

در طراحی داخلی خانه خاکستری از پانل های چوبی روکش دار و سقف تخته گچ استفاده شد تا زیبایی سبک مینیمال مشهود باشد.

طی تخریب های صورت گرفته ، دو سوم فضا خانه باز شد. راهرو کاملاً کاریزماتیک است. یک اتاق رختکن جداگانه طراحی شد. طراحی داخلی خانه بگونه ای بود تا همه ی وسایل ، مینیمالیست بودن خانه را تداعی کند. نزدیک ترین راهرو به اتاق خواب اتاق خواب کودکان و در عین حال یک فضای بازی برای دو دختر است که هر کدام سعی کردیم فضایی حداکثری را مرتب کنیم.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک نیز شامل دو تخت در اتاق کودکان است. ملحفه قابل اعتماد و دلپذیر با پارچه های تخت لمسی با منسوجات ، به فضای داخلی اتاق علاقه اضافه می کند. ضمناً ، تختخوابها کاملاً مطابق با طرح ما ساخته شده اند. رنگ های غیر پیش پا افتاده و تازه در اتاق خواب کودکان حال و هوا را تنظیم می کند. پارکت ، جایگزین کاشی های قدیمی در بقیه قسمت های آپارتمان شد و راحتی بیشتری به اتاق می بخشد.

تقریباً تمام قسمت این آپارتمان مطابق با طرح های داخلی ما ساخته شده است. این به فضای داخلی روحیه ای واحد و آزادی بیان می بخشد. منطقه مشترک آشپزخانه اتاق نشیمن را با یخچال و سیستم ذخیره سازی طبقه بندی کردیم ، که نه تنها حلقه اتصال و جذاب کل فضا بود بلکه یک راه حل کاربردی نیز بود.

با ایجاد تعادل در ترکیب رنگ و فضا ، از چوب سوخته در دکوراسیون داخلی اپارتمان استفاده کردیم که استفاده از آن عملی است و به عنوان یک لکه رنگی در فضای داخلی عمل می کند..

  • طراحی دکوراسیون داخلی اپارتمان
  • دکوراسیون داخلی اتاق خواب
  • پروژه طراحی داخلی مینیمال