توضیحات

شروع این پروژه بازسازی ساختمان با چالش ایجاد فضایی متعادل بین آرامش و سر و صدا همراه بود.

این خانه واقع در آپارتمانی در طبقه هشتم میرداماد بود. در طراحی نما اپارتمان، نمای تخت از شیشه ساخته شده است ، بنابراین دارای نمای بزرگ و پر از نور طبیعی است. با این حال ، یک اتاق خواب وجود دارد که بخشی از منظره را برای دیدن چشم انداز مخفی کرده است. این چالش ما هنگام بازسازی منزل بود.

کارفرما از علایق خود درباره موسیقی گفت و میخواستند در کنار فضایی راحت برای زندگی ، یک اتاق سرگرمی نیز داشته باشند تا از موسیقی لذت ببرند. راه حل ما در اینجا طراحی داخلی جدید و مدرنی بود . تخریب برخی از دیوارها برای ایجاد یک فضای باز برای زندگی. ما از 1/2 منطقه برای آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده می کنیم ، همچنین آنها را در مرکز آپارتمان قرار دادیم.

بهترین قسمتِ اتاق خواب و سالن اصلی، این است که ما از شیشه مات به عنوان تقسیم کننده اتاق استفاده کردیم. اثرات ایجاد شده بر روی فضاها باعث ایجاد منظره ای بی پایان جذاب شد.

ورودی اصلی آپارتمان توسط جزیره آشپزخانه مسدود شده است. در طراحی آشپزخانه این خانه کوچک میتوان گفت جزیره این آشپزخانه بصورت سفارشی از مس یکدست ساخته شده است. با طراحی منحصر به فرد و متریال براق ، شاخصه برجسته آپارتمان می شود.

به طور کلی در بازسازی ساختمان ، ما یک طراحی داخلی برای این آپارتمان انتخاب کردیم که به سلایق کارفرما نهایت نزدیکی را داشته باشد. برای انتخاب و دکوراسیون مبلمان خانه میرداماد ، انتخاب ها با دقت و ظرافت هرچه بیشتر انجام گرفته شد. می توانیم بگوییم در نهایت بازسازی آپارتمان میرداماد ، خانه ای مدرن و راحت برای زندگی ساخته شد.

  • بازسازی واحخد اپارتمانی به سبک مدرن
  • بازسازی خانه
  • طراحی داخلی اپارتمان